שירותי הבריכה​

הידרותרפיה 

הידרותרפיה – לטפל, להקל לחזק דרך המים

 

טיפולים הידרותרפיים בבריכה טיפולית למבוגרים במצבי שיקום, מצבי סטרס, כאבי גב וצוואר, הקלה בכאבים במחלות כרוניות, חיזוק תפקודים קיימים. הטיפול מבוצע על ידי צוות מוסמך ובהלימה עם ההיסטוריה הרפואית של כל מטופל. בואו לפגישת הכרות חינם, נכיר ונבנה יחד תוכנית טיפולית אשר תשרת אתכם גם בהמשך לעבודה עצמאית. 

שחיית תינוקות ופעוטות

שחיית תינוקות ופעוטות – שעה של למידה, פינוק והנאה

 

שחיית תינוקות הינה כלי נהדר הן לחזק ולפתח את גופו ויציבתו של התינוק והן הזדמנות מופלאה לזמן חיבור אישי ומרגש בין הורה לתינוק. המפגשים נעשים בקבוצות אינטימיות ובהדרכה ייחודית עם דגש על משחקי דמיון, התנסויות סנסוריות שונות והמון צחוק והנאה. בואו להעניק ליקר לכם מכל את המפגש החברתי הראשון שלו בסביבה הכי מהנה עבור שניכם. הפעילות מתאימה מגיל 3 חודשים ועד גיל 4. 

הידרותרפיה לילדים עם צרכים מיוחדים

הידרותרפיה לילדים עם צרכים מיוחדים – למצוא שקט דרך המים

 

טיפולי הידרותרפיה לילדים עם צרכים מיוחדים הינם אחד מענפי הטיפול היעילים והעוצמתיים הקיימים בתחום. המים בבריכה הטיפולית מאפשרים לווסת את התחושות, יוצרים תחושת מוכלות ועיטוף נעימה, נותנים המון שקט ומהווים כלי לימוד בלתי אמצעי ומהנה.השיטה שלנו ייחודית, ומבוססת על תורות טיפול המשתמשות בכל החושים להתקדמות ולמידה. המטופל הוא המוביל ואנחנו מוצאים איך להתחבר לעולמו דרך תחומי העניין שלו ובכך לגרום למוטיבציה גבוה והנאה לאורך כל הדרך.

לימוד שחייה

לימוד שחייה- לרכוש עצמאות במים בדרך של הנאה

 

לימודי שחייה בקבוצות קטנות, לאורך כל השנה בבריכה מחוממת בסטנדרט הכי גבוה שיש. עם מדריכים מקצועיים, בדרכי הוראה מיוחדים, בהנאה,דמיון וצחוק נלמד לצלוח את הבריכה בכמה סגנונות שחייה, נחזק את כל היכולות המוטוריות ונלמד להיות עצמאיים במים.

החל מגיל 5 

וואטסו לנשים בהריון

וואטסו לנשים בהריון, והתעמלות קבוצתית במים – להפוך את ההיריון לחוויה מחזקת

 

וואטסו הינה שילוב של שיאצו ומים יחד, והינה שיטת טיפול המאפשרת מגע עדין ואפקטיבי בסביבה של חוסר כבידה ועיטוף. עבור נשים בהריון מהווים המים פתרון של ממש לתחושת הכבדות, מאפשרים לשחרר לחצים בגב ובאגן ונותנים תחושה של שקט ומוכלות.

אורניתא מרכז הידרותרפיה וחוויות מים

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

הדוכיפת 43, מושב מישר (צמוד לגדרה ויבנה)​

שלח

שדה חובה*

תודה רבה!

ההודעה נשלחה בהצלחה.

שדה חובה*

שדה חובה*

שדה חובה*


מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם