שמי אלונה ,

לפני כמה שנים פגשתי את בעלי יוסי, אשר התאלמן בצער ויגון מאשתו הראשונה, אורנית. ומכאן שם הבריכה שלנו "אורניתא".

היה חשוב לנו לשמר את הזכרון, ולהראות שגם במקום שבו הכה חורבן ניתן לבנות משהו חדש. וכמה סימבולי זה שבמקום הזה תינוקות וילדים וגם מבוגרים יוכלו להתחזק, להתפתח, להשתקם...

יוסי הגיע עם 2 ילדים, ואני עם 1 וביחד נולדו לנו עוד 2. כן,כן יש לנו 5 ילדים יחד.

וביחד בנינו משפחה מלוכדת, חמה ואוהבת שמדביקה את השברים.

בדרך, אחד מבנינו אובחן על הרצף האוטיסטי, מה ששוב טלטל את המשפחה ושלח אותנו לחיפוש, כנראה אינסופי, איך לעזור לו.

כמו כל דבר גורלי בחיים, משהו ששולח אותך לחיפוש כנראה ישנה את חייך מקצה לקצה.

מהר מאוד הבנתי שאני מתחברת לעולם הטיפול ממש מהקרביים, מדברת את השפה "האוטיסטית" על בוריה. מכל הטיפולים התחברתי לעולם המים... יש משהו בתחושה כששמים רגל על המדרגה הראשונה בבריכה הטיפולית החמה שאי אפשר להעביר אותה במילים.

הלכתי ללמוד באיזי שפירא, והרגשתי שהגעתי הביתה. למדתי הדרכת שחיה התפתחותית, סנוזלן- טיפול בגרייה רב חושית והידרותרפיה, בנוסף לקחתי מספר קורסים על הדרכת שחיה לילדים על הרצף האוטיסטי ועם מוגבלויות בכלל.

עבדתי בבריכות שונות במגביל לעבודתי במכון רפואי.

את לימודי השלים יוסי בלימודי מפעיל הבריכה מורשה מטעם משרד הבריאות, וביחד החלטנו להקים מרכז טיפולי וחוויתי שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלנו, ויעבוד לפי "האני מאמין" שלנו. שבו, המטופל, הילד או התינוק הוא המרכז ועלינו לדאוג לרווחתו הנפשית, בדיוק כמו לזו הפיזית.

כמו כן, כאמא לילד עם צרכים מיוחדים למודת טיפולים אינסופיים, חרטתי על דגלי שאלינו הילד ירוץ בשמחה, פה יהיו רגעי הצלחה ,תחושת מסוגלות ושליטה על הנעשה, ללא תחושת "הטיפול" .

 

המטפלים שלנו מעבר להיותם כמובן מוסמכים ובעלי השכלה והכשרה במוסדות המובחרים ביותר, הם השפיצים של השפיצים, רק כאלו שמתחברים לעולם שלנו, שמבינים שמקצועיות ושירות מעולה הולכים יד ביד.

אז עכשיו שחלקנו אתכם את הסיפור האישי שלנו, ודאגנו לכם להכל, ממסנני המים המתקדמים בעולם ועד לקיסמי אוזניים ועולם שלם בינהם. לכם רק נשאר להרים טלפון להגיע, ולהרשות לנו להכיר את הסיפור האישי שלכם...

אודות

אורניתא מרכז הידרותרפיה וחוויות מים

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

הדוכיפת 43, מושב מישר (צמוד לגדרה ויבנה)​

שלח

שדה חובה*

תודה רבה!

ההודעה נשלחה בהצלחה.

שדה חובה*

שדה חובה*

שדה חובה*


מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם